Zniżki – Tańsze wyjazdy

ZNIŻKI

FIRST MINUTE

Zniżki First Minute pojawiają się po prezentacji oferty. Wysokość zniżki oraz czas jej obowiązywania może być różny, ale zawsze informujemy Was o tym na stronie oraz w SM. Warto śledzić naszego Facebooka, bo tam znajdziecie najwięcej aktualnych informacji.

Zniżka First Minute nie łączy się z pozostałymi zniżkami.

UWAGA! Liczba miejsc w poszczególnych pulach PROMO bardzo ograniczona! Kto pierwszy ten lepszy!

SZCZEGÓŁY JUŻ WKRÓTCE!

ZNIŻKA LOJALNOŚCIOWA

Pojechałeś z nami raz. Spodobało Ci się. Chcesz to przeżyć po raz kolejny. Świetnie się składa. Dla stałych klientów mamy drobne prezenty!

Jeśli jedziesz z nami po raz:

Drugi – dostajesz 50 PLN zniżki

Trzeci – dostajesz 70 PLN zniżki

Czwarty – dostajesz 90 PLN zniżki

Piąty lub kolejny – otrzymujesz zniżkę 100 PLN

Po zapisaniu się na wyjazd i wpłacie zaliczki, napisz nam maila z tematem: „Zniżka lojalnościowa” na info@snowmotion.pl i napisz na który wyjazd jedziesz oraz na których już byłeś.

ZABIERZ SWOICH ZNAJOMYCH - ZNIŻKA GRUPOWA

Na naszych wyjazdach poznasz pełno ludzi z podobnymi pasjami jak Twoje. Nie zmienia to jednak faktu, że nagradzamy osoby przedsiębiorcze, potrafiące skrzyknąć i zorganizować swoich znajomych.

Zbierzcie grupę:

powyżej 6 osób – zniżka 60PLN/osobę *

powyżej 10 osób – zniżka 70PLN/osobę

powyżej 15 osób – zniżka 80PLN/osobę

powyżej 20 osób – zniżka 100PLN/osobę

powyżej 30 osób – indywidualna cena/osobę

* Alternatywnie, jeśli chcecie skorzystać ze zniżki -60 PLN/osobę, zbierzcie grupę 5 osób i zapełnijcie wszystkie łóżka w apartamencie 6-osobowym (musicie dokupić jeden wakat). Każdy uczestnik otrzyma wtedy zniżkę -60 PLN. Zniżka nie obowiązuje na wolne łóżko

Wystarczy, że kolega lub koleżanka przy zapisywaniu Was na daną imprezę poda nazwę grupy. Napisz do nas maila z tematem: „Zniżka grupowa” na info@snowmotion.pl wtedy my przyznamy rabat Tobie i Twoim znajomym.

Powyższe promocje nie łączą się ze sobą ani z innymi zniżkami/promocjami dostępnymi w ofercie.