+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.

SnowMotion

SnowMotion powstało z myślą o młodych ludziach, dla których dobra zabawa, wspólna integracja i fantastyczne apres ski jest ważniejsze niż komfort podróży samolotem czy apartamentów z wodnymi łóżkami.

Oferta, jak sami widzicie, jest bardzo atrakcyjna, nie tylko pod względem różnorodności, ale przede wszystkim ceny. Stawiamy na mniejsze marże i bardziej ciasne lokale, dzięki czemu większe spektrum ludzi w Twoim wieku, może sobie na to pozwolić.

Ludzie na naszych wyjazdach to przede wszystkim studenci z dużych ośrodków akademickich (Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań). Każdy z uczestników otwarty jest na nowe znajomości. Oderwanie się od codzienności to dewiza, która przyświeca każdemu wyjazdowiczowi. Nie szukamy ludzi, którzy lubią problemy, szukają byle powodu, żeby zrobić awanturę. Szukamy ludzi lubiących chill, relaks i są, jak by to ujął jeden z naszych instruktorów, na PEŁNYM FUNK’U!

Wraz z rozwojem firmy wprowadziliśmy nowy produkt, a mianowicie SnowMotion Premium. Ofertę dla bardziej wymagających możecie sprawdzić klikając TUTAJ.

Nieważne, czy wybierzesz opcję „STUDENT”, czy „PREMIUM”. Na naszych wyjazdach przeżyjesz niezapomniane chwile, o których będziesz opowiadać swoim znajomym, jeszcze długo po powrocie do domu.

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.