OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE

OŚWIADCZENIE

Nasi drodzy uczestnicy,

dostajemy od Was lawinę zapytań telefonicznych oraz mailowych i robimy wszystko co w naszej mocy, aby pozytywnie rozwiązać każdą sprawę. Wiemy, że każdy z Was czeka na odpowiedź – przepraszamy za te chwile niecierpliwości. Wiadomości jest tak dużo, że liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Jest to dla nas wszystkich trudny i niepokojący okres. Uznając ciągłą i rosnącą niepewność, jaką wywołuje koronawirus (COVID-19) na całym świecie, naszym najwyższym priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie Wasze i naszych pracowników. Mając to na uwadze, chcieliśmy poinformować Was o działaniach, które podjęliśmy w odpowiedzi na wybuch epidemii.

W związku z rekomendacją MSZ w sprawie unikania wszelkich podróży zagranicznych, które nie są konieczne, zawieszamy wszystkie imprezy turystyczne do Szwajcarii i Francji do końca sezonu.

Obecnie czekamy również na odpowiedź od kontrahentów w sprawie zwrotu wniesionych wpłat dotyczących Waszych wyjazdów. Liczymy zatem na Waszą cierpliwość, o wszystkim postaramy się poinformować w ciągu tygodnia.

Przepraszamy, że znaleźliście się w tej niekomfortowej sytuacji. Doceniamy bardzo Wasze zaufanie i lojalność, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Jeszcze chwila i wszystko wróci do normy – mocno w to wierzymy!

Pozdrawiamy, zespół Snow Motion

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *