Informacje Koronawirus

Informacje Koronawirus

OŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Nasze wycieczki odbywają się do miejscowości we Francji i Szwajcarii, które znajdują się poza strefą zagrożenia. 

W obecnej sytuacji należy zachować środki ostrożności, jednak nie ma powodów do paniki.

W chwili obecnej wszystkie nasze wyjazdy będą odbywać się zgodnie z harmonogramem zawartym w naszej ofercie. Będziemy na bieżąco informować Państwa o rozwoju sytuacji.

Ośrodki narciarskie we Francji i Szwajcarii funkcjonują w pełni normalnie, tak dotychczas, działają sklepy, bary, restauracje i oczywiście wyciągi. Nie istnieją utrudnienia komunikacyjne podczas podróży do meijscowości, w których organizujemy wyjazdy. Trasy przejazdu naszych autokarów nie biegną przez Włochy.

W miejscowościach, do których realizujemy wyjazdy nie występują przypadki zachorowania, a zdecydowana większość uczestników wyjazdów podtrzymuje wolę udziału w imprezach turystycznych. Obecnie jesteśmy w stanie świadczyć pełen pakiet usług z naszej oferty wyjazdów. Nie wystąpiły żadne okoliczności mające znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej. Nie wystąpiły żadne okoliczności mające znaczący wpływ na przewóz podróżnych do miejsca docelowego.

Prosimy o zapoznanie się z oficjalnymi komunikatami władz państwowych:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *