Wyjazdy narciarskie i snowboardowe

Oferta wyjazdów

ZOBACZ CO OFERUJEMY

Każdej zimy marzą Ci się wyjazdy narciarskie w urokliwe i pełne atrakcji miejsca? Sporty zimowe to Twoja pasja i chcesz uprawiać je w pozytywnie zakręconym towarzystwie? W SnowMotion znajdziesz niezapomniane wyjazdy w Alpy w atrakcyjnych cenach!
la-plagne-16.png

ZIMA 2023/2024

Zbierz ekipę i zgarnij aż -400PLN zniżki!

vaujany.png

GRUDZIEŃ 2023

vaujany.png

STYCZEŃ 2024

vaujany.png

LUTY 2024

vaujany.png

MARZEC 2024

vaujany.png

KWIECIEŃ 2024

Witamy na stronie SnowMotion

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.
Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”
0
Zadowolonych Klientów
0
Lat doświadczenia
0
Zrealizowanych wyjazdów

W Alpy na narty i nie tylko

Alpejskie kurorty pełne są stoków zaśnieżonych niekiedy nawet przez pół roku. To właśnie na stokach we Francji, Szwajcarii czy Włoszech miłośnicy białego szaleństwa mogą w pełni oddawać się swojej pasji nie tylko w szczycie sezonu, ale również wiosenną porą, kiedy na narciarskich trasach jest nieco luźniej, a szusowanie można połączyć ze słoneczną kąpielą. W Alpach znajdziesz trasy szybkie i wolniejsze, dłuższe i krótsze, dla zaawansowanych narciarzy oraz tych, którzy na nartach lub snowboardzie stawiają swoje pierwsze kroki.

Po stoku czas na relaks i zabawę

Tysiące turystów, które odwiedzają alpejskie kurorty mogą cieszyć się nie tylko znakomitymi warunkami do jazdy. W sezonie narciarskiem całe misateczka żyją białym szaleństwem. Turyści z różnych części świata pragną wspólnie cieszyć się swoją największą pasją. Dlatego wyjazdy w Alpy na narty to także okazja do poznania wielu wspaniałych i pełnych energii ludzi. Oprócz najlepszych stoków w kurortach alpejskich czekają na Ciebie również:

  • restauracje z pysznym, lokalnym jedzeniem, które dostarczą niezapomnianych wrażeń smakowych;
  • bary, w których po całodniowym szaleństwie na stoku spróbujesz wyjątkowych, rozgrzewających trunków;
  • nocne imprezy w klubach, czyli czas na odrobinę rozrywki w świetnym towarzystwie;
  • wypożyczalnie skuterów i innych sprzętów, które dostarczą Ci jeszcze większych śnieżnych wrażeń;
  • wreszcie coś dla ciała, czyli baseny, sauny i inne miejsce, gdzie zrelaksujesz się po całodziennej jazdy na nartach lub desce.

Zorganizowane wyjazdy na narty ze SnowMotion to wiele korzyści związanych z pobytem w alpejskich kurortach. Lubimy ludzi i jesteśmy otwarci na nawiązywanie pozytywnych kontaktów z właścicielami restauracji, barów i hoteli. Dlatego, jeśli wybierzesz się z nami na wyjazdy snowboardowe lub narciarskie, otrzymasz opaski uprawniające do zniżek w wybranych miejscach.

Zimowe wypady ze wspaniałą paczką

Jeśli jeszcze nie próbowałeś swoich sił w sportach zimowych, to wszystko wciąż przed Tobą. SnowMotion oferuje narciarskie wypady nie tylko zimowym freakom, ale też tym, którzy nieustannie szukają nowych wyzwań.

A może chcesz poznać ciekawych ludzi, od których nauczysz się nowych rzeczy? Zimowe wakacje ze SnowMotion są dla Ciebie, nawet jeśli nie możesz zebrać swojej paczki! Napisz do nas, a my wkręcimy Cię w grupę pełnych wigoru i młodych duchem osób.

Chcesz zobaczyć kawałek świata?

Współpracujemy z kilkunastoma pełnymi atrakcji zimowymi kurortami we Francji, Włoszech, Austrii i Szwajcarii! Wybierz kraj i miejsce, w którym najchętniej spędzisz zimowy czas! A co najważniejsze – z nami się nie wykosztujesz! 10 dni na nartach ze SnowMotion kosztuje już od 1500 złotych.