+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
WHITE SPRING VIBES Les 2 Alpes

SnowMotion Premium
WHITE SPRING VIBES Les 2 Alpes

Termin:
2019-04-12 - 2019-04-20
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1649.00zł
Miejscowość:
Les 2 Alpes (Francja)
W cenie dostajesz:

GDZIE JEDZIEMY?

Les 2 Alpes to jedna z najsłynniejszych miejscówek w Europie. Bardzo popularna i oblegana także przez Polaków, gdzie szczególnie upodobaliśmy sobie doskonałe warunki do jazdy, świetne imprezy i apres ski a także niesamowity klimat alpejskiej wioski. Dodatkową atrakcją są z pewnością okalające dolinę trzytysięczniki, największy w Europie snowpark a także największa w Europie strefa freeridowa. Dokładając do tego apartamenty na samym stoku otrzymujemy przepis na najlepszy wyjazd zimowy!

Zobacz zdjęcia z wyjazdu ekipy SnowMotion do L2A TUTAJ

TRASY:

• długość tras: 225 km
• trasy: zielone 18, niebieskie 32, czerwone 15, czarne 15
• wyciągi: 1 kolej podziemna, 3 gondolki, 21 kolejek krzesełkowych, 23 orczyki
• bardzo szybkie gondole
• tereny zjazdowe od 1270 do 3600 m n.p.m. 
• doskonałe warunki do dozwolonej jazdy poza trasami 
• zero kolejek

Zobacz wirtualną mapkę tras w Les2Alpes TUTAJ

Jeżeli samo L2A to dla Was za mało, organizujemy dla Was jednodniową wycieczkę do pobliskiego Alpe d'Huez - ośrodka, który sami okrzynęliście najlepszym w sezonie 2014/2015. Koszt transportu w obie strony to 15 ojro, skipass w cenie wyjazdu.

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.