+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
Sylwester na złość Putinowi! BUKOVEL

SnowMotion Classic
Sylwester na złość Putinowi! BUKOVEL

Termin:
2014-12-27 - 2015-01-04
Ilość wolnych miejsc:
41
Cena wyjazdu:
999.00zł
Miejscowość:
Bukovel (Ukraina)
W cenie dostajesz:

Bukovel to miejscowość położona tuż przy granicy ze Słowacją, niedaleko granicy z Polską. Oddalona od Warszawy o 630 km i 860 km od Wrocławia. Leży na stokach trzech gór: Bukowel (1127 m), Czarna Klewa (1246 m) oraz Dowga (1372 m). Trasy przebiegają po stokach o podłożu trawiastym, w 100% wyposażone w armatki śnieżne i osłony przeciwsłoneczne. Trzy stoki są oświetlone. Jednocześnie na stokach kompleksu może jeździć do 15000 osób

Polacy, Słowacy, Czesi a nawet Szwajcarzy i Francuzi mogliby pozazdrościć Ukraińcom ośrodka w Bukovelu. Infrastruktura narciarska jest tu z najwyższej półki. Ponad 57 km doskonale przygotowanych tras, 17 wyciągów i ich ogromna przepustowość sprawia, że trasy raczej nam się szybko nie znudzą.TRASY:
• 57 km tras w 100% wyposażonych w armatki śnieżne
• 56 tras narciarskich górskich o różnych poziomach trudności
• 17 wyciągów o łącznej przepustowości 34 700 osób na godzinę (14 krzesełkowych, 1 talerzykowy, 2 multi windy)
• długość tras: 300-2350 m.
• snowpark
• klasyfikacja tras: niebieskie, czerwone, czarne, trasy sportowe dla slalom gigant i mogula
• jazda nocna na 3 stokach

Zobacz mapkę tras TUTAJ

Bukovel sprawia niesamowite wrażenie. Wszystko jest tu logicznie zaplanowane przez kanadyjskich fachowców. Nowoczesne wyciągi pochodzą głównie z Austrii i Włoch. Inwestorem jest ukraiński holding finansowy Privat Bank. Bukovel to miasteczko działające swoim życiem – z własną służbą zdrowia, służbą porządkową i ochroną. Nie bez powodu nazywany jest „kawałkiem Szwajcarii na Ukrainie”. Specyficzny klimat sprawia, że nie mamy się co martwić o śnieg, nawet w przypadku małych opadów jak to miało miejsce w zeszłym sezonie w Polsce. Stacja narciarska Bukovel jest największą inwestycją w tym regionie Ukrainy (www.bukovel.com) zakątku obwodu Iwano-Frankowskiego, gdzie jeszcze często można zobaczyć stare, przedwojenne domy czy konne powozy, sprawiające wrażenie, że czas się tutaj zatrzymał.

Dobrze też jest rozwinięta pozostała infrastruktura – stylowe i nowoczesne restauracje, hotele, parkingi, sklepy. Tutejsza dbałość o szczegóły i utrzymanie wysokiej jakości usług jest niespotykana w innych rejonach Ukrainy. Także od strony imprezowej nie musicie się martwić - jest kilka pubów i imprezowni, gdzie największa z nich to BUKA, która pomieści nawet 2000 imprezowiczów.

Zobacz jak wygląda ośrodek:

KARNET 

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy chcą jechać do Bukovela i korzystać z doskonale przygotowanych tras:) Jednak dla wszystkich zapaleńców nart i snowbaordu oferujemy opcjonalnie karnet 4 dniowy (28 - 31 grudnia) za 300 zł. Karnet na 1 stycznia będzie dostępny dla zainteresowanych (czy raczej dla tych, którzy wstaną:)BEZPIECZEŃSTWO

Każdy z Was wie co teraz dzieje się na Ukrainie i być może zastanawiacie się czy aby na pewno wyjazd tam to najlepszy pomysł. Ponieważ Wasze bezpieczeństwo jest dla nas zawsze największym priorytetem pojechaliśmy na miejsce aby się przekonać na własnej skórze jak jest i... nic nie wskazuje na to aby kraj ten miał jakiekolwiek problemy. Wesołe grupki Ukraińskich i Polskich turystów, sielankowa atmosfera, wszędzie biegające dzieci i wata na patyku - to jest to co zobaczyliśmy na miejscu (zdjęcia z naszej wycieczki poniżej). Sytuacja oczywiście cały czas jest dynamiczna jednak bardzo wielce prawdopodobne jest, że rzeczy które mają miejsce 1400 km na wschód od Bukovela nie zakłócą nam udziału w jednym z najlepszych wyjazdów SnowMotion  w tym sezonie

Ceny na Ukrainie (1 UAH = 0,23-0,26 PLN):

Piwo 0,5 L – od 6 UAH (1,5 zł)
Papierosy – ok. 12 UAH paczka (3 zł)
Wina 0,7 L – od 15 UAH (4.50 zł)
Wódka 0,5 L – ok. 40 UAH (10 zł)
Obiad w restauracji - ok. 50 UAH (12.50 zł)
Piwo na stoku - ok 25 UAH (6 zł)


 

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.