+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
Summer Camp NA ZAJAWIE LES 2 ALPES

SnowMotion Classic
Summer Camp NA ZAJAWIE LES 2 ALPES

Termin:
2014-07-04 - 2014-07-13
Ilość wolnych miejsc:
5
Cena wyjazdu:
1699.00zł
Miejscowość:
Les 2 Alpes (Francja)
W cenie dostajesz:

Les 2 Alpes to jedna z najsłynniejszych miejscówek w Europie. Bardzo popularna i oblegana także przez Polaków, gdzie szczególnie upodobaliśmy sobie doskonałe warunki do jazdy, świetne imprezy i apres ski a także niesamowity klimat alpejskiej wioski. W tym czasie w szczególności obleganej przez najlepszych freestajlowców na świecie. Dodatkową atrakcją są z pewnością okalające dolinę trzytysięczniki, największy w tym czasie w Europie snowpark. Dokładając do tego apartamenty na samym stoku otrzymujemy przepis na najlepszy wyjazd zarówno zimą i latem.

Zobacz wirtualna mapkę Les2Alpes TUTAJ 

Zobacz zdjęcia z naszego wyjazdu na Summera w zeszłym roku TUTAJ

TRASY/SNOWPARK:

• 16 wyciągów (3 gondolki, 2 krzesełka, 7 orczyków, 2 liny, podziemne metro, winda)
• trasy: zielone 2, niebieskie 4, czerwone 2,
• powierzchnia do jazdy: 90 hektarów
• największy w Europie snowpark położony na wysokości 3200 m n.p.m.
• w snowparku: liczne skocznie i przeszkody, boxy, raile, Big Air, 100 metrowy olimpijski halfpipe, 50 metrowy quaterpipe

Zobacz wirtualną mapkę tras w Les2Alpes TUTAJ

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.