+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
SnowMotion Express VOL.1

SnowMotion Classic
SnowMotion Express VOL.1

Termin:
2014-02-01 - 2014-02-01
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
50.00zł
Miejscowość:
Jańskie Łaźnie (Czechy)
W cenie dostajesz:

Zapraszamy na PEPICKIEGO EXPRESSA SnowMotion - epicki, jednodniowy wypad w odwiedziny do Pepików:) I tym razem atakujemy jeden z najlepszych i najbardziej przyjaznych ośrodków w Czechach - Janské Lázně!

Ośrodek narciarski Černá hora - Janské Lázně dysponuje jedyną 8-osobową kolejką gondolową w Czechach oraz trasami zjazdowymi o wszystkich stopniach trudności, które należą do najdłuższych w kraju (długość nawet do 3 km). Dla miłośników narciarstwa biegowego regularnie przygotowywanych jest ponad 50 km szlaków; znajdziecie tam również wyjątkowy tor saneczkowy o długości 3,5 km.

Ośrodek Černá hora - Janské Lázně jest częścią nowego projektu o nazwie SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, gdzie korzystać można z jednego karnetu w różnych ośrodkach narciarskich. Wspomniany SkiResort ČERNÁ HORA – PEC oferuje klientom różnorodne warunki do uprawiania narciarstwa, w tym trasy zjazdowe o łącznej długości 33 km (75% sztucznie naśnieżanych). Takiej oferty nie znajdziecie nigdzie indziej w Czechach. Narciarze skorzystać mogą z połączeń między poszczególnymi ośrodkami SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC, które w sezonie obsługiwane są przez skibusy na 4 głównych liniach, a dodatkowo przez sieć busów CITY w ośrodkach Janské Lázně, Pec pod Sněžkou i Černý Důl


- 33 km tras zjazdowych
- 75% tras sztucznie naśnieżanych
- 6 kolejek linowych i 33 wyciągi narciarskie

Kamera ze stoku TUTAJ

Mapka tras dostępna TUTAJ

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.