+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
SNOWLAND Livigno

SnowMotion Classic
SNOWLAND Livigno

Termin:
2018-04-13 - 2018-04-22
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1799.00zł
Miejscowość:
Livigno (Włochy)
W cenie dostajesz:

Livigno to jedna z najpopularniejszych miejscówek polskich amatorów nart i snowboardu. Nie tylko dlatego, że posiada 35 wyciągów narciarskich i zróżnicowane trasy o łącznej długości 115 km. Także ze względu na mikroklimat gdzie śnieg utrzymuje się tu bardzo długo – nawet do końca kwietnia. Odwiedzający szczególnie upodobali sobie wycieczki do pobliskiej strefy bezcłowej, gdzie obowiązują wręcz skandalicznie niskie ceny np. alkoholu

Miejsce to, poza doskonałymi warunkami narciarskimi i freeridowymi, oferuje mnóstwo atrakcji. Zarówno zapaleni snowboardziści jak zakupoholicy, czy imprezowicze z pewnością nie będą się tu nudzić. Szerokie trasy zjazdowe są zawsze wzorowo przygotowane, a serca snowboardzistów porusza ogromny snowpark i doskonałe warunki do freeride.

Przykładowe ceny w Livigno: 
pizza ok. 5, wino ¼ l – 2, 100 ml wody Chanel - 59, torebka Furli – 100, Absolut 1 l – 5, Johnnie Walker Red label 1l.- 8,10, Martini Bianko 1l.- 4,20, Sheridan's 0,5l.- 6,50

Zobacz zdjęcia z wyjadu do Livigno ekipy SnowMotion TUTAJ

TRASY:
 
• 115 km tras w 2 obszarach: Mottolino i Carosello
• ponad 35 wyciągów oraz możliwość wycieczki do pobliskiego St.Moritz
• dwa snowparki,
• tor do boardercrossu
• bardzo dobrze, profesjonalnie przygotowane trasy
• bardzo bezpieczne backcountry i freestyle backcountry

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

snowboardowy.plDakineGoPROGiGi SportSki RidersLepszyTrenerStudentNews4board.plSkullcandyAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2018 SnowMotion. All rights reserved.