+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
RIDE THE SPRING Orelle

SnowMotion Classic
RIDE THE SPRING Orelle

Termin:
2019-03-29 - 2019-04-07
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1449.00zł
Miejscowość:
Orelle (Francja)
W cenie dostajesz:

Orelle wraz z miasteczkiem Val Thorens, najwyżej położoną stacją narciarską w Europie, tworzą jeden kompleks narciarski, gwarantujący śnieg od października do maja. Kompleks jest częścią największego ośrodka w tej części globu – słynne Trzy Doliny (fr. Les Trois Valées) obejmujący łącznie 600 km tras zjazdowych! W samym Orelle - Val Thorens znajduje się 140 km tras, 5 Snowparków, Halfpipe oraz Snowcross. 

Dajemy Wam możliwość dokupienia rozszerzenia do skipassu na całe 3 doliny - 600 km tras zjadowych. Jednak sugerujemy, aby tego rozszerzenia nie dokupywać ponieważ Val Thorens jest najwyżej położoną i najlepszą ze wszystkich 3 dolin. I tak Wam będzie ciężko zjeździć wszystkie trasy w przeciągu 6 dni.


Zobacz filmik z naszego wyjazdu do Val Thorens:

Zobacz wirtualną mapkę miasteczka TUTAJ

TRASY:

• długość tras: 140 km (600 km - dopłata 60 Euro do skipassu na cały region 3 Valles)
• trasy: zielone 18, niebieskie 32, czerwone 15, czarne 15
• wyciągi: krzesła – 17, gondole – 4, orczyki -  3, wagony - 1
• doskonałe warunki do dozwolonej jazdy poza trasami 
• zero kolejek
• 5 Snowparków, Halfpipe oraz Snowcross

Zobacz mapkę tras w Val Thorens TUTAJ

 

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.