+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
Po Pierwsze Primo VAL DI SOLE

SnowMotion Classic
Po Pierwsze Primo VAL DI SOLE

Termin:
2014-12-12 - 2014-12-21
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1549.00zł
Miejscowość:
Val di Sole (Włochy)
W cenie dostajesz:

Val di Sole to jeden z bardziej znanych regionów narciarskich we Włoszech, w którym turystyka zimowa zaczęła się rozwijać dopiero przed piętnastu laty. Dolina znajduje się w zachodnim Trentino, w samym sercu Dolomitów i rozciąga się od przełęczy Passo Tonale do Ponte di Mestizzolo. Dolina Słońca to renomowane ośrodki narciarskie Marilleva, Folgarida, Passo Tonale z lodowcem Presena oraz kilka innych małych miasteczek o krętych uliczkach i malowniczej architekturze. Zalety zimowego wypoczynku w tej części Alp to pewne słońce, bardzo dobrze przygotowane trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności (380 km długości) obsługiwanych przez 150 wyciągów i atrakcyjne ceny.

Zaśnieżone Val di Sole
Zgodnie z oficjalnymi danymi dolina Val di Sole jest jedną z najbardziej ośnieżonych dolin alpejskich. Ze względu na swoje położenie geograficzne pomiędzy najwyższymi szczytami środkowej i wschodniej części Alp i jeziorem Garda w dolinie odnotowuje się najwyższy wskaźnik opadów śniegu.

Jeden karnet - 380 km!
Jazda po stokach najpiękniejszych rejonów narciarskich w zachodnim Trydencie - a wszystko to tylko z jednym karnetem: dostęp do 150 wyciągów i 380 km tras! Karnet "SUPERSKIRAMA DOLOMITI adamello brenta" obowiązuje nas przez 6 dni na stokach w obrębie Val di Sole w Folgarida-Marilleva, Peio, Passo Tonale wraz z Ponte di Legno oraz w następujących rejonach narciarskich należących do regionu doliny: Madonna di Campiglio, Pinzolo, Andalo-Fai della Paganella, Monte Bondone oraz Folgarida-Lavarone.

Zobacz zdjęcia z wyjazdu SnowMotion do Val di Sole TUTAJ 

Zobacz filmik z naszego wyjazdu do Val di Sole:


 

VAL DI SOLE W LICZBACH:

• 150 wyciągów narciarskich
• 380 km tras, 136 zróżnicowanych pod kątem trudności tras
• 136 zróżnicowanych pod kątem trudności tras
• 8 stacji narciarskich
• wyciągi narciarskie do wysokości 3000m
• doskonałe back country
• świetnie przygotowane snowparki
• sztuczne naśnieżanie

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.