+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
Night on FIRE Gerlitzen - Bodensdorf

SnowMotion Premium
Night on FIRE Gerlitzen - Bodensdorf

Termin:
2014-12-27 - 2015-01-04
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1449.00zł
Miejscowość:
Gerlitzen - Bodensdorf (Austria)
W cenie dostajesz:

Bodensdorf leży tuż obok miejscowości Villach w rejonie narciarskiej Karyntii, położony blisko Słowenii oraz Włoch. Bardzo popularnym zajęciem w tej miejscowości, zaraz po uprawianiu narciarstwa oraz snowboardingu, jest korzystanie z lokalnych źródeł termalnych: Warmbad i Bad Bleiberg. Ośrodki obok Bodensdorf to: Villacher Alpe, Kanzelhohe/Gerlitzen, Verditz/Afritz, Dreilandereck/Arnoldstein oraz Faaker See. Nad Jeziorem Osjak leży największy z tamtejszych ośrodków, czyli Kanelhohe/Gerlitzen. W Bodensdorf kończy się 7mio kilometrowa trasa biegnąca z Gerlitzen. Jest to trasa zawodnicza klasy FIS i cieszy się mianem jednej z najpopularniejszych w tym regionie.

Jeździć będziemy ze skipassem Gerlitzen (60 km tras) lub ze skipassem Karintian Gold Skipass, który uprawnia nas do zwiedzania wszystkich ośrodków w Karyntii (300 km tras). Transfery do różnych ośrodków będą się odbywać przy pomocy naszego autokaru, lub na stoki Gerlitzen – darmowym Skibusem.

Plan wyjazdów dla osób, które wykupią Gold Skipass:

- 28 grudnia - Gerlitzen
- 29 grudnia - Nassfeld (CLICK)
- 30 grudni - Gerlitzen
- 31 grudnia - Turracher Höhe Pass (CLICK)
- 1 stycznia - Gerlitzen
- 2 stycznia - Bad Kleinkirchheim - St. Oswald Skiarena (CLICK)

Wyjeżdzamy codziennie o godzinie 8 rano. Do Gerlitzen zamówionym specjalnie dla nas skibussem, do pozostałych miejscowości naszym autokarem. Wyjątek będzie stanowił 1 stycznia :)

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.