+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
Light The Night VARS - RISOUL

SnowMotion Premium
Light The Night VARS - RISOUL

Termin:
2018-12-28 - 2019-01-06
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
2299.00zł
Miejscowość:
VARS - RISOUL (Francja)
W cenie dostajesz:

BRAK MIEJSC!

Vars i Risoul znajdują się na wysokości od 1650 do 2750 m n.p.m. Jest to połączony obszar Risoul/Vars oferujący 180 km tras zjazdowych o zróżnicowanej trudności obsługiwanych przez 55 wyciągów. Vars/Risoul posiada specyficzny mikroklimat gwarantujący śnieg nawet podczas łagodniejszej zimy. Trasy zjazdowe wytyczone są na północnych stokach co sprawia, że idealne warunki utrzymują się od początku grudnia aż do końca kwietnia.

Zobacz zdjęcia z wyjazdu SnowMotion do Risoul TUTAJ



Vars i Risoul nie są mekkami imprezowymi, jednak posiadają znakomitą atmosferę, którą tworzą ludzie przybywający w to miejsce z całego świata. Tysiące studentów, trzy kluby, kilkanaście kafejek oraz nasz program imprezowy – to wszystko sprawi, że na pewno nie będziecie się nudzić.



TRASY:

• 180 km tras o różnej trudności
• 112 tras (17-zielone, 50-niebieskie, 37-czerowne, 8-czarne)
• 45 km tras dla nart biegowych otoczonych lasami modrzewiowymi
• skipass obejmuje 2 regiony - Risoul i Vars
• snowpark w Vars na wysokości 2400 m (halfpipe, boardercross, big air, obszar snowskate)
• snowpark w Risoul (mini snowpark)
• dobrze przygotowane, sztucznie naśnieżane trasy
• długo utrzymująca się pokrywa śnieżna
• dostęp do stoków wprost z naszych apartamentów
• praktycznie brak kolejek do wyciągów

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.