+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
FRENCH ATTACK Chamrousse

SnowMotion Classic
FRENCH ATTACK Chamrousse

Termin:
2019-03-15 - 2019-03-24
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1349.00zł
Miejscowość:
Chamrousse (Francja)
W cenie dostajesz:

OSTATNIE MIEJSCA!

GDZIE JEDZIEMY?

Miejscowość Chamrousse została wybudowana na potrzeby olimpiady zimowej w latach 60-tych. Ośrodek ten jest oddalony od Grenoble jedyne 25 km co sprawia, że jest ulubionym miejscem mieszkańców tej miejscowości.

Nazwa resortu Chamrousse oznacza dosownie „czerwone pola”, a swoją nazwę Chamrousse zawdzięcza położeniu po zachodniej stronie. Dzięki temu możemy być tam świadkami majestatycznych zachodów słońca, które gości w Chamrousse bardzo często. Na ośrodek narciarski składają się trzy miejscowości Le Recoin, Roche-Béranger i Bachat-Bouloud leżące na wysokościach 1650, 1700 oraz 1750 m n.p.m.

W Chamrousse można znaleźć trasy biegowe, dziewięciokilometrową bieżnię oraz trzykilometrową trasę dla zaprzęgów. Chamrousse jest bardzo dobrze przygotowane również pod względem infrastruktury. Liczne bary, restauracje oraz wspaniale przygotowane apres-ski będzie umilało nam czas po stoku. Amatorów wieczornych eskapad zaspokoić powinny również dyskoteka oraz kasyno.

Trasy narciarskie przygotowane specjalnie dla olimpijczyków powinny sprostać wymaganiom nawet najbardziej zażartym fanom białego szaleństwa. Przez wiele lat ośrodek był powiększany o liczne trasy dla początkujących, dlatego osoby które posiadają trochę mniejsze umiejętności również znajdą tutaj coś dla siebie. Wspaniale przygotowane trasy to nie wszystko, co mogą tutaj znaleźć fani białego szaleństwa. Arva Park przy szczycie Croix de Chamrousse znana jest z jazdy w głębokim puchu, co od długiego czasu jest coraz bardziej popularne, zarówno wśród narciarzy jak i snowboardzistów. Z myślą o snowboardzistach powstały tutaj dwa snowparki. Jeden z nich wyposażony w zaawansowane przeszkody oraz halfpipe. Drugi stworzony specjalnie dla tych, który stawiają dopiero swoje pierwsze kroki.

TRASY:

• długość tras narciarskich 90 km
• trasy narciarskie zielone/niebieskie - 45 km
• trasy narciarskie czerwone - 29 km
• trasy narciarskie czarne - 16 km
• najdłuższy trasa „Piste de Sarenne” - 16 km, różnica poziomów 1810 m
• świetne warunki do jazdy poza trasami
• najwyższy punkt regionu 3.330 m
• dobrze przygotowane, sztucznie naśnieżane trasy
• długo utrzymująca się pokrywa śnieżna
• dostęp do stoków wprost z naszych apartamentów

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.