+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
FREERIDE CAMP Orelle (3 DOLINY) Vol.2

SnowMotion Premium
FREERIDE CAMP Orelle (3 DOLINY) Vol.2

Termin:
2018-03-23 - 2018-04-01
Ilość wolnych miejsc:
1
Cena wyjazdu:
1649.00 999.00zł
Miejscowość:
Orelle (Francja)
W cenie dostajesz:

Pod koniec sezonu zabieramy Was do ośrodka, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - słynne na cały świat 3 doliny. Najwyżej położona stacja w Europie to gwarancja śniegu! Dodatkowo zabieramy ze sobą instruktorów, którzy poprowadzą Was poza trasę. Narty skiturowe oraz splitboardy także dla Was ogarniamy! To będzie prawdziwa wyprawa freerajdowa - namiastka tego co znacie z The Art of FLIGHT :)

GDZIE JEDZIEMY?

Orelle to tradycyjna alpejska wioska położona na 900m n.p.m. w dolinie Maurienne, jednej z 3 dolin tworzących mekkę sportów zimowych - 3 Vallées. 99% tras w tym regionie znajduje się powyżej 1800m n.p.m. co wpływa na doskonałe warunki na stokach. Orelle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Val Thorens, czyli jednym z najpopularniejszych oraz najwyżej położonym ośrodku narciarskim i snowboardowym. W odróżnieniu do sąsiedniego Val Thorens, Orelle jest nieco spokojniejszą miejscowością, ale bez obaw, zadbamy żebyście się nie nudzili:)

Zobacz filmik z naszego wyjazdu do Val Thorens:

ORELLE:

• jeden z ośrodków tworzących słynne 3 Vallées (600 km tras)
• Orelle znajduje się tylko 15 min od słynnego Val Thorens (połączone wyciągiem "Orelle")
• klimatyczna, alpejska wioska, w której na codzień mieszka 400 osób
• doskonale rozwinięta infrastruktura w miasteczku
• najbliższe lotniska to Chambéry 102 km ; Grenoble 169 km ; Lyon 179 km; Geneva 182 km ; Turin 125 km

Dla wszystkich lubiących zastrzyk adrenaliny proponujemy najwyżej położoną tyrolkę na świecie! Ze szczytu Bouchet, na wysokości 3230 m, linia zjazdowa o długości 1300 m przenosi Cię na szczyt Val Thorens na 3000 m w ciągu około 2 minut. Z lotu ptaka można podziwiać panoramiczny widok na dolinę Maurienne i Aiguilles d'Arve. A to wszystko za 50 euro - zobacz na filmiku poniżej czy warto:)

Zobacz mapkę tras w Orelle – Val Thorens TUTAJ
Live Cam TUTAJ

Region 3 Vallées słynie z przeszło 600 km świetnie utrzymanych tras narciarskich, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania. Zarówno miłośnicy klasycznego narciarstwa jak i ci preferujący jazdę poza trasami znajdą tu coś dla siebie. Lac du Lou to cieszący się dużą popularnością szlak freeride’owy położony w Orelle. Również w sąsiednim Val Thorens można znaleźć wiele obszarów do jazdy poza trasami. Nasz karnet obowiązuje na region Val Thorens + Orelle czyli ponad 150 km tras. Za dopłatą (36 euro za dzień) można się wybrać na wycieczkę do całych 3 dolin.

TRASY:

• długość tras: 150 km (600 km - na cały region 3 Valles)
• trasy: zielone 18, niebieskie 32, czerwone 15, czarne 15
• wyciągi: krzesła - 17, gondole - 4, orczyki - 3, wagony - 1
• doskonałe warunki do dozwolonej jazdy poza trasami
• zero kolejek
• 5 Snowparków, Halfpipe oraz Snowcross

Zobacz zdjęcia z wyjazdu SnowMotion do Val Thorens TUTAJ

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.