+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
BONJOUR! Val Thorens

SnowMotion Classic
BONJOUR! Val Thorens

Termin:
2018-12-14 - 2018-12-23
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1699.00zł
Miejscowość:
Val Thorens (Francja)
W cenie dostajesz:

OSTATNIE MIEJSCA | TYLKO DOJAZD WŁASNY

Na otwarcie sezonu tzw. FIRST CHAIR zabieramy Was do ośrodka, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - słynne na cały świat 3 doliny. Najwyżej położona stacja w Europie to gwarancja śniegu, a najstarszy klub w Europie - Malaysia to gwarancja ciut za mocnej zabawy. 

GDZIE JEDZIEMY?

Val Thorens jest najwyżej położoną stacją narciarską w Europie. 99% tras jest położona powyżej 2000 m n.p.m., co gwarantuje śnieg od października do maja. Kompleks jest częścią największego ośrodka w tej części globu – słynne Trzy Doliny (fr. Les Trois Valées) obejmujący łącznie 600 km tras zjazdowych! Nasz skipass obejmuje doliny Val Thorens oraz Orelle. Do Waszej dyspozycji jest 150 km tras. Miasto to nie tylko raj dla narciarzy i snowboardzistów, ale także mekka imprezowiczów – słynna Malaysia, liczne puby i dyskoteki, tor saneczkowy, kryta pływalnia i wiele innych atrakcji.


Dajemy Wam możliwość dokupienia rozszerzenia do skipassu na całe 3 doliny - 600 km tras zjadowych. Jednak sugerujemy, aby tego rozszerzenia nie dokupywać ponieważ Val Thorens jest najwyżej położoną i najlepszą ze wszystkich 3 dolin. I tak Wam będzie ciężko zjeździć wszystkie trasy w przeciągu 6 dni. Cena 225 zł za tydzień!

Zobacz filmik z naszego wyjazdu do Val Thorens:

Zobacz wirtualną mapkę miasteczka TUTAJ

TRASY:

• długość tras: 150 km (600 km - na cały region 3 Valles)
• trasy: zielone 18, niebieskie 32, czerwone 15, czarne 15
• wyciągi: krzesła - 17, gondole - 4, orczyki - 3, wagony - 1
• doskonałe warunki do dozwolonej jazdy poza trasami
• zero kolejek
• 5 Snowparków, Halfpipe oraz Snowcross

Zobacz zdjęcia z wyjazdu SnowMotion do Val Thorens TUTAJ

Dla wszystkich lubiących zastrzyk adrenaliny proponujemy najwyżej położoną tyrolkę na świecie! Ze szczytu Bouchet, na wysokości 3230 m, linia zjazdowa o długości 1300 m przenosi Cię na szczyt Val Thorens na 3000 m w ciągu około 2 minut. Z lotu ptaka można podziwiać panoramiczny widok na dolinę Maurienne i Aiguilles d'Arve. A to wszystko za 50 euro - zobacz na filmiku poniżej czy warto:)

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.