+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
Before Apocalipse ALPE D'HUEZ

SnowMotion Classic
Before Apocalipse ALPE D'HUEZ

Termin:
2014-03-14 - 2014-03-23
Ilość wolnych miejsc:
1
Cena wyjazdu:
1599.00 1399.00zł
Miejscowość:
Alpe d'Huez (Francja)
W cenie dostajesz:

Miejscowość Alpe d'Huez położona jest na zboczach słynnego lodowca Sarenne na wysokości 1860 m n.p.m. a tereny do jazdy sięgają aż do wysokości 3330 m. n.p.m. co gwarantuje znakomite warunki śnieżne. Ze względu na położenie na południowych stokach i znakomitą ekspozycję często nazywana jest Wyspą Słońca (300 słonecznych dni w roku!). Wznoszący się nad stacją szczyt Le Pic Blanc (3330 m) oferuje malownicze i niezapomniane widoki. 

Odnajdziemy tutaj aż 250 km tras, obsługiwanych przez 90 wyciągów i naśnieżanych przez 900 armatek. Najdłuższa w Europie czarna trasa La Sarenne gwarantuje półtorej godziny białego szaleństwa. Trasa ta ma długość 16 km i  gwarantuje zjazd z 2.200 metrową różnicą wysokości. Dla fanów freestyle co roku przygotowywane są dwa snowparki, które różnią się od siebie poziomem zaawansowania przeszkód.

Liczne sklepy, butiki, kawiarnie i kluby czynne do późnych godzin nocnych nie pozwolą Wam się nudzić. Dodatkowo w nadchodzącym sezonie dla spragnionych szalonych imprez na stoku zostanie otwarta fila słynnego baru Apres SKI – La Folie Douce - click.

W miasteczku znajduje się także silnie rozwinięta strefa fitness. W cenie wyjazdu otrzymujecie jedno wejście na basen, jedno na lodowisko oraz jedno do centrum sportowego. Można także wybrać się jednego dnia na nocną jazdę. Za dodatkową opłatą można skorzystać z sauny, kortów tenisowych czy do squasha, ścianki wspinaczkowej a także zajęć fitness.

W cenie wyjazdu przewidujemy całodniową wycieczkę do odległego o 32 km słynnego Les2Alpes. Nasz karnet obejmuje jazdę także w tym rejonie!

Zobacz zdjęcia z wyjazdu SnowMotion do Alpe d'Huez TUTAJ

ALPE D’HUEZ W LICZBACH:

• długość tras 250 km
• trasy zielone/niebieskie - 77 tras
• trasy czerwone - 40 tras
• trasy czarne - 16 tras
• najdłuższy trasa „Piste de Sarenne” - 16 km, różnica poziomów 2200 m
• świetne warunki do jazdy poza trasami
• najwyższy punkt regionu 3.330 m
• dobrze przygotowane, sztucznie naśnieżane trasy
• długo utrzymująca się pokrywa śnieżna
• dostęp do stoków wprost z naszych apartamentów
 

Zobacz mapkę tras w Alpe d'Huez TUTAJ

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.