+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
BANG BANG Val di Sole

SnowMotion Classic
BANG BANG Val di Sole

Termin:
2019-02-15 - 2019-02-24
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
2049.00zł
Miejscowość:
Val di Sole Marilleva 1400 (Włochy)
W cenie dostajesz:

BRAK MIEJSC!

GDZIE JEDZIEMY?


Val di Sole to jeden z bardziej znanych regionów narciarskich we Włoszech. Dolina znajduje się w zachodnim Trentino, w samym sercu Dolomitów i rozciąga się od przełęczy Passo Tonale do Ponte di Mestizzolo. Dolina Słońca to renomowane ośrodki narciarskie Marilleva, Folgarida, Passo Tonale z lodowcem Presena oraz kilka innych małych miasteczek o krętych uliczkach i malowniczej architekturze. Zalety zimowego wypoczynku w tej części Alp to pewne słońce, bardzo dobrze przygotowane trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności (380 km długości) obsługiwanych przez 150 wyciągów i atrakcyjne ceny.

MARILLEVA 1400

To miasteczko, w którym mieszkamy ulokowane w samym centrum doliny. Co rzadko spotykane we Włoszech apartamenty znajdują się na samym stoku. Nigdzie nie musimy dojeżdżać. Znajdziemy tutaj także sporo atrakcji - sklepy, restauracje, kluby, puby a także lodowisko i kryty basen

TRASY

Zgodnie z oficjalnymi danymi dolina Val di Sole jest jedną z najbardziej ośnieżonych dolin alpejskich. Ze względu na swoje położenie geograficzne pomiędzy najwyższymi szczytami środkowej i wschodniej części Alp i jeziorem Garda w dolinie odnotowuje się najwyższy wskaźnik opadów śniegu. Nasz karnet obowiązuje w regionie Folgarida-Marilleva czyli około 80 km tras zjazdowych. W zupełności to wystarcza ponieważ są to trasy, po których głównie się ślizgamy. Jednak dla chętnych istnieje opcja rozszerzenia karnetu. 

• Folgarida-Marilleva - 80 km tras, 25 wyciągów, 36 tras - w cenie wyjazdu
• Madonna di Campiglio-Pinzolo-Pejo - 250km tras - 210 zł/2dni; 320 zł/6dni
• Superskirama - 380 km tras - 450 zł/6dni

 

Zobacz zdjęcia z wyjazdu SnowMotion do Val di Sole TUTAJ

Zobacz filmik z naszego wyjazdu do Val di Sole:


Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.