+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
All hands UP VALMEINIER

SnowMotion Classic
All hands UP VALMEINIER

Termin:
2014-01-17 - 2014-01-26
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1499.00zł
Miejscowość:
Valmeinier (Francja)
W cenie dostajesz:

Valmeinier to przepiękna francuska miejscowość położona na wysokości 1500 metrów. Przez cały rok jest bardzo nasłoneczniona co gwarantuje doskonałą pogodę przy zachowaniu perfekcyjnych warunków śnieżnych. Obszar narciarski obejmuje trzy doliny: Secteur Gros Crey, Secteur Crey du Qart oraz Secteur Setaz. Narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji 150 km malowniczo położonych tras, snowpark a także kilometrami ciągnące się trasy off piste. Dodatkowo dla umęczonych całodzienną jazdą ośrodek oferuje wiele atrakcji: lodowisko, centrum Spa, ścianka wspinaczkowa, 3 kina, paragliding, dyskoteki, restauracje i liczne kafejki. Dokładając do tego program imprezowy SnowMotion – na pewno nie będziecie się nudzić.

Zobacz zdjęcia z wyjazdu ekipy SnowMotion do Valmeinier w kwietniu 2013 TUTAJ
Zobacz wirtualną mapkę miasteczka TUTAJ

VALMENIER W LICZBACH:

• długość tras: 150 km
• 33 wyciągi - 2 gondole, 17 wyciągów krzesełkowych oraz 14 wyciągów orczykowych
• 85 tras narciarskich
• 70% tras na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. 
• tereny zjazdowe od 1500 do 2600 m n.p.m. 
• dobre warunki do dozwolonej jazdy poza trasami
• 10 km tras biegowych
• 400 armatek śnieżnych
• snowpark Galibier Thabor przystosowany dla każdego poziomu zaawansowania

Zobacz mapkę tras w Valmeinier TUTAJ

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.