Wy

piękni, młodzi, rozebrani

sportowcy

imprezowi

z pasją i zajawką

chillowi

odpaleni

deskarze

narciuchy

SnowMotion powstało z myślą o młodych ludziach, dla których dobra zabawa, wspólna integracja i fantastyczne apres ski jest ważniejsze niż komfort podróży samolotem czy apartamentów z wodnymi łóżkami.

Oferta, jak sami widzicie, jest bardzo atrakcyjna, nie tylko pod względem różnorodności, ale przede wszystkim ceny. Stawiamy na mniejsze marże i bardziej ciasne lokale, dzięki czemu większe spektrum ludzi w Twoim wieku, może sobie na to pozwolić.

Ludzie na naszych wyjazdach to przede wszystkim studenci z dużych ośrodków akademickich (Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań). Każdy z uczestników otwarty jest na nowe znajomości. Oderwanie się od codzienności to dewiza, która przyświeca każdemu wyjazdowiczowi. Nie szukamy ludzi, którzy lubią problemy, szukają byle powodu, żeby zrobić awanturę. Szukamy ludzi lubiących chill, relaks i są, jak by to ujął jeden z naszych instruktorów, na PEŁNYM FUNK’U!

Wraz z rozwojem firmy wprowadziliśmy nowy produkt, a mianowicie SnowMotion Premium. Ofertę dla bardziej wymagających możecie sprawdzić klikając TUTAJ.

Nieważne, czy wybierzesz opcję „STUDENT”, czy „PREMIUM”. Na naszych wyjazdach przeżyjesz niezapomniane chwile, o których będziesz opowiadać swoim znajomym, jeszcze długo po powrocie do domu.

Witamy na stronie SnowMotion

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.
Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”
0
Zadowolonych Klientów
0
Lat doświadczenia
0
Zrealizowanych wyjazdów

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Jak się nas dodzwonić?

+48 881 653 315
Na pewno oddzwonimy

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Powstańców Śląskich 5/106
53-332 Wrocław

Kiedy pracujemy?

10.00 – 16.00
Poniedziałek – Piątek