Rozrywka

IMPREZY WE WROCŁAWIU

Otwarcie sezonu zimowego, Kidnap Party, wesoły autobus i wiele więcej.

Zapraszamy Was na liczne imprezy towarzyszące naszym wyjazdom na narty oraz snowboard. Konkursy z nagrodami, BBQ na Wyspie Słodowej, sztuczny śnieg, wybory MISS SnowMotion, a to wszystko w najlepszych wrocławskich klubach. Nie może Was tam zabraknąć.

KONKURSY NA STOKU

Dla małych i dużych, kobiet i dziewczyn, mężczyzn i chłopców.

Każdy może się zmierzyć w jednej z naszych konkurencji na stoku. Dla mężczyzn przeciąganie liny, dla dziewczyn bieg na orientacje, dla dużych zjazd na byle czym, dla kobiet konkurs tańca, dla małych przejście pod poziomą tyczką, dla chłopców bieg do celu z zawiązanymi sznurówkami… i wiele, wiele więcej. Wszystko nakręcane przez nagrody od naszych sponsorów i naszych naładowanych energią pilotów.

APRES SKI PARTY I TURNIEJ SIATKÓWKI

Sportowa rywalizacja i dobry bit. Oczywiście na szczycie góry.

Zbierz 3 osoby do drużyny i już jesteś gotów do walki o główną nagrodę. Niesamowita atmosfera sportowej rywalizacji i to tuż obok odbywającego się Apres SKI. Dasz radę?

HAWAIAN PARTY

Rozkęcimy każdy bar na stoku. Taniec dozwolony tylko na stołach!

Wszystko co musicie wiedzieć na ten temat jest TUTAJ: Relacja z Hawaiian party na naszym wyjeździe.

CHILL ZONE

Chill Namiot SnowMotion do Waszej dyspozycji podczas całego wyjazdu.

Specjalna strefa z leżaczkami, zimnym piwkiem lub ciepłymi grzańcami, chilloutową muzyczką, a to wszystko pod patronatem SnowMotion – tak abyście się nigdy nie nudzili.

TESTY SPRZĘTU

Pathron, Nicewod, Yi – to wszystko dla Was.

Do Waszej dyspozycji oddajemy najnowszy sprzęt, jeszcze pachnący fabryką, prawie zawsze dopiero co wyciągnięty z opakowania. Możecie się nim cieszyć do woli, a nasi instruktorzy doradzą co dobrać do Waszych umiejętności i stylu jazdy.

NAGRODY OD SPONSORÓW

Weź udział w naszych wyjazdowych konkursach i zgarniaj nagrody od naszych sponsorów.

Zawsze wynagradzamy Wasze wysiłki w konkursach atrakcyjnymi nagrodami od naszych sponsorów. Przyda się na pewno para ciepłej oddychającej bielizny? Zestaw słodyczy? Nowa deska snowboardowa? Czy też 2 litrowa butelka czegoś mocniejszego na Apres SKI?

SZKOLENIE SKI/SB

Nie umiesz jeździć na nartach lub desce? Żaden problem – wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Szkolenie obejmuje 12 godzinny kurs z instruktorem – 2 godziny dziennie. Szkolenia prowadzone są dla snowboardzistów i narciarzy przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z certyfikatami MEN i PZS i PZN dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Szkolenia będą prowadzone w grupach maksymalnie 8 osobowych.