FAQ

Częste pytania

Skąd mogę mieć pewność, że wyjazd na pewno dojdzie do skutku?

Jeśli słowo organizatorów to za mało, gwarantem wyjazdu są wpłacone wszystkie niezbędne zaliczki naszym kontrahentom. Podchodzimy do organizacji inaczej niż podobne nam firmy. Miejscówki są już zaklepane, zanim oferta pojawi się na stronie. Dzięki temu, przedstawiamy Wam najniższą cenę, jaką możemy zaproponować. Traktujemy Was oraz swoją pracę na tyle poważnie, że nie pozwolimy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia.

Czy możecie nam zagwarantować dobre warunki śniegowe?

Tego nie może zagwarantować nawet najlepszy meteorolog, ale jeśli wierzyć położeniu geograficznemu miejsc do których jeździmy, terminom wyjazdów oraz prognozom specjalistów, to nie ma się czego obawiać. Dodatkowo większość tras w ośrodkach do których jeździmy jest sztucznie dośnieżana.

Do kiedy muszę wpłacić pieniądze?

Zaliczkę w wysokości 500PLN należy wpłacić do 48h po rezerwacji miejsca na stronie internetowej. Jeśli tego nie zrobisz Twoje miejsce zostanie zaproponowane innej osobie. Tylko wpłata zaliczki gwarantuje pewne miejsce na wyjeździe. Pozostałą kwotę wpłacamy najpóźniej 30 dni przed wyjazdem.

W jaki sposób mogę zaznaczyć z kim chcę być w apartamencie?

Wystarczy wpisać tą samą nazwę grupy podczas rezerwacji, a my postaramy się zakwaterować Was razem. Nie dajemy jednak gwarancji, aby ją otrzymać razezerwuj wraz ze znajomymi wspólny apartament mailowo pod adrese info@snowmotion.pl.

Chciałbym być sam w apartamencie ze swoim partnerem / partnerką. Czy istnieje taka możliwość?

Jak najbardziej! Tutaj panuje jednak zasada kto pierwszy ten lepszy. „Dwójki” udostępniamy za dodatkową opłatą, jednak ich ilość jest ograniczona. Możesz również zarezerwować większy apartament i opłacić wolne łóżka (tzw. wakaty).

Jak będzie wyglądać szkolenie z instruktorem?

Ludzie, którzy szkolą uczestników naszych wyjazdów to specjaliści z najwyższej półki z certyfikatami wydanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Licencja ta jest wydawana po wymagających szkoleniach i szczegółowej selekcji, a jej posiadacze mają prawo do zakładania własnych szkół jeździeckich i nauczania na terenie całej Unii Europejskiej.
Trening w sumie do 12godzin (ok. 2h dziennie). Zajęcia dla początkujących zaczynają się rano (ok. godziny 9-10). Więcej informacji w zakładce Dlaczego My / Szkolenia.

Co jeśli chcę dojechać własnym autem?

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będą chcieli lub będą mogli pojechać z nami autokarem. Umożliwiliśmy Wam wybranie dojazdu własnego. Jeśli wybierzecie własny transport, koszt wyjazdu zostanie zredukowany o 250PLN

Kto będzie na wyjeździe. Czy uczestnicy SnowMotion są normalni?

Pomysł organizowania wyjazdów pojawił się w skutek chęci zapewnienia naszym znajomym lepszych warunków, mniejszym kosztem i taki cel nam przyświeca.
Ludzie, którymi się otaczamy to grupa pozytywnie zakręconych osób, każdy z własną, unikalną osobowością. Nie wiemy czy są do końca normalni, zapewniamy Was jednak, że są to ludzie otwarci i ciekawi, w towarzystwie których przeżyjecie niejedną dziką imprezę a w razie potrzeby na pewno przyjdą Wam z pomocą. Jak mówi jedno staropolskie przysłowie: do tańca i do różańca 🙂

Nie mam swojego sprzętu. Czy mogę wypożyczyć go na miejscu i za ile?

Dzięki współpracy ze SKISET mamy dla Was specjalne rabaty na wypożyczenie sprzętu na miejscu. Rezerwując wyjazd wybierz z opcji dodatkowych sprzęt jaki cię interesuje.
Równocześnie chcielibyśmy Was poinformować, że nawiązaliśmy współpracę ze sklepami sportowymi, które zaoferowały nam sprzęt do testowania. Będzie mieli możliwość sprawdzenia różnych desek na ośnieżonych stokach. W założeniu sprzęt może być testowany tylko raz przez jednego uczestnika, zależeć to jednak będzie od ilości chętnych chcących sprawdzić narty czy snowboard.

Ile mogę zabrać bagażu?

Jest to jedno z najważniejszych pytań, na które odpowiedź MUSI znać każdy z uczestników naszych wyjazdów.
Obostrzenia, które wprowadzamy, kierowane są tylko i wyłącznie Waszym dobrem. Nie chcemy żebyście czekali przy autokarze dłużej niż jest to wymagane, kiedy kierowcy będą walczyli ze zbyt dużymi lub ciężkimi walizkami.

Bagaż może składać się:
– bagaż podręczny – max 5kg
– bagaż główny – max 20 kg (przekroczenie tego limitu kosztuje 200 PLN [max 35kg]). Wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 150cm!
– JEDNĄ parę nart LUB deskę snowboardową. WAŻNE! Wszyscy snowboardziści zobowiązani są do odkręcenia wiązań od desek! Znacznie ułatwia to pakowanie sprzętu. Nie martwcie się. Jeśli będziecie mieli problem z przykręceniem ich na miejscu, nasi instruktorzy Wam w tym pomogą.

Do pokrowców ze sprzętem NIE WOLNO wkładać absolutnie nic, poza samym sprzętem. Wszelkie napoje, jedzenie i ubrania będą wyciągana i zostawiane przed autokarem.

Prosimy, zrozumcie. Jeśli nie będziecie się stosować do wag i wymiarów podanych powyżej, utrudni to życie kierowcom, organizatorom a przede wszystkim Wam- uczestnikom. Nie jest to nasz pierwszy wyjazd i, uwierzcie nam, wszystko co jest Wam potrzebne w górach, zmieści się w w/w limitach. W przejściu nie mogą leżeć żadne bagaże, a toaleta ma być wolna od sprzętu. Zależy nam, żeby podróż przebiegła w miłej atmosferze i komfortowych warunkach.

Z jakich miast odjeżdżają autokary?

Naszym miastem bazowym jest Wrocław i też z tego miasta mamy najwięcej uczestników. Z racji na ekspansje działalności, niektóre wyjazdy będą również miały miejsce z Warszawy, Poznania, Łodzi, Krakowa czy Katowic. Wszelkie informacje na ten temat znajdzie na naszej stronie w opisach wyjazdów.

Co obejmuje ubezpieczenie?

Faktem jest, że rzadko kiedy zdarza się, żeby w trakcie całego wyjazdu nikt nie musiał kontaktować się z ubezpieczycielem. Faktem jest również, że nasze ubezpieczenie, jest rzetelne i sprawdzone. Nigdy nie było problemów z wypłatą świadczeń czy innymi formalnościami.

W cenie wyjazdu każdy otrzymuje specjalne ubezpieczenie SKI/SPORT:
– KL (koszty leczenia) – 10.000 euro/osobę
– Ubezpieczenie pomocy w podróży – 10.000 euro/osobę
– Koszty ratownictwa 5.000 euro/osobę
– NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) – 5.000 pln/osobę

Jest to specjalne, zimowe ubezpieczenie dla narciarzy i snowboardzistów

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia PREMIUM – bardzo polecamy:
– KL (koszty leczenia) – 20.000 euro/osobę
– Ubezpieczenie pomocy w podróży – 10.000 euro/osobę
– Koszty ratownictwa 5.000 euro/osobę
– NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) – 5.000 pln/osobę
– OC (Odpowiedzialność Cywilna) – 30.000 euro/osobę

Co zawiera się w cenie i dlaczego tak tanio?

Przy każdym wyjeździe jest dokładna rozpiska co zawiera się, a co nie w cenie wycieczki. Zazwyczaj wygląda to jednak następująco.
W cenie:
– SKIPASS, zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport, szkolenie z topowymi, polskimi snowboardzistami w snow parku, testowanie kamer GoPro, testy sprzętu, zniżki w klubach, restauracjach, itp.
Cena NIE OBEJMUJE:
– wyżywienia oraz kaucji zwrotnej za apartament i autokar ( zazwyczaj 50 Euro)
Stawiamy na minimalne marże dla biura, jednak na większą ilość osób na wyjeździe. Pozwala to zredukować cenę do bardzo interesującego z Waszego punktu widzenia poziomu.

Jak wyglądają apartamenty?

Nie jest to Hilton ani Intercontinental, jednak zapewniamy, że nie wysyłamy Was pod cieknące dachy 🙂 Pensjonaty jakie wynajmujemy są przez nas sprawdzane i gwarantujemy Wam warunki nie uwłaczające niczyjej godności. Apartamenty są 2-8 osobowe, z pełnym wyposażeniem kuchni. Zdjęcia każdego z nich możecie zobaczyć przy interesującym Was wyjeździe.

Czy mogę zapisać się na szkolenie Ski/Snb na miejscu?

Ilość instruktorów jaką zabieramy na wyjazdy jest dopasowana do ilości osób, które zapisały się na szkolenie poprzez stronę www. Czasem zdarza się jednak, że w jakiejś grupie znajdzie się jedno lub dwa wolne miejsca. W takiej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie aby zapisać się już na miejscu.

Nie jestem studentem! Czy mogę z Wami jechać?

Na nasze wyjazdy jeżdżą głównie ludzie w wieku 20 – 35 lat. Górną granicą, którą stawiamy to 39 wiosen jednak najważniejsze jest to czy odpowiada Ci atmosfera naszych wyjazdów – integracja, zabawa, masa imprez, luźny rozrywkowy klimat a do tego bardzo dużo jazdy na nartach i snowboardzie od samego rana – nie odpuszczamy:) Jeżeli zgadzasz się z naszą dewizą – „ciut za mocno – tak jak lubimy” – nasze wyjazdy są dla Ciebie!

Witamy na stronie SnowMotion

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.
Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”
0
Zadowolonych Klientów
0
Lat doświadczenia
0
Zrealizowanych wyjazdów

Jak się nas dodzwonić?

+48 881 653 315
Na pewno oddzwonimy

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Powstańców Śląskich 5/106
53-332 Wrocław

Kiedy pracujemy?

10.00 – 16.00
Poniedziałek – Piątek