Dbamy o bezpieczeństwo uczestników

W tym sezonie szczególną uwagę będziemy poświęcać nie tylko dobrej zabawie, bezpieczeństwu i komfortowi wyjazdu ale także prewencji przed ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Autokary

Podczas wyjazdów autokarowych będziemy przestrzegać aktualnych zaleceń obowiązujących w czasie kiedy odbywa się wyjazd. W związku z tym, iż regulacje dotyczące przestrzeni publicznej wciąż się zmieniają, aktualne obowiązki podróżnych jadących autokarem będą Wam przekazywane tydzień przed terminem Waszego wyjazdu.

  1. Autokary będa każdorazowo dezynfekowane.
  2. Płyny do dezynfekcji będą dostępne dla uczestników w trakcie podróży.
  3. Miejsca w autokarze są numerowane i nie będzie możliwości zmiany miejsca w trakcie trwania podróży.

Rezydencje

Rezydencje do których jeździmy wprowadziły dodatkowy zakres sprzątania i dezynfekcji apartamentów. Nasze ośrodki współpracują ze specjalistycznymi firmami porządkowymi, posiadającymi najlepsze środki i sprzęt do przeprowadzenia czyszczenia i dezynfekcji apartamentów.

Imprezki i melanże

W związku ze zmieniającymi się zaleceniami dotyczącymi organizacji różnego rodzaju spotkań i atrakcji, na razie program wyjazdu jest ograniczony. Informacje o atrakcjach będziemy przekazywać Wam na bieżąco podczas wyjazdu – nie martwcie się, nie zostawimy Was samych sobie.