Cena i jakość

CENA I JAKOŚĆ

Pasja do sportów zimowych oraz niezapomnianych wyjazdów przyczyniła się do pomysłu zorganizowania własnych eventów. Od lat koordynujemy wyjazdy weekendowe, majówkowe, narciarskie oraz snowboardowe dla naszych znajomych i nie tylko. Także półmetki, bale studenta, studniówki, imprezy promocyjne różnych wydarzeń w klubach, konferencje w Polsce i za granicą nie są nam obce.

Czy jest to skromny wyjazd dla 20 osób czy też wielka, dwudniowa, plenerowa impreza dla 1200 studentów… wszystko już przeżyliśmy. Doświadczenie zdobywaliśmy już jako licealiści i studenci pierwszych lat studiów jako wolontariusze licznych festiwali (Creamfields, VIVA Comet, Opener Festival etc.) poznając od podszewki stronę organizacyjną.

Doskonale rozumiemy, czego młodzi ludzie oczekują od konkretnego wydarzenia/wyjazdu i zawsze staramy się dostarczyć maksimum zadowolenia.

Jeździmy na wyjazdy zimowe. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi… chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas!

Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu a my sprawimy, że zwykły wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.  FASCINATION NEVER ENDS!