+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.

Cena i jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyjazdy pozostały na długo w Waszej pamięci. Zawsze dajemy z siebie 120%, a to wszystko po to abyście Wy byli usatysfakcjonowani tym, za co zapłaciliście.

Jednocześnie nie chcemy z Was zdzierać pieniędzy. Sami byliśmy studentami i wiemy, że jest wiele innych rzeczy, w które można ulokować nadwyżkę środków od rodziców (np. jedzenie;)).

Dlatego zapewniamy Was, że pomimo niskiej ceny dostarczymy Wam maksimum jakości. Wasze zadowolenie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. 

Sponsorzy

Beck's

Partnerzy

DakineGiGi SportNicewoodRevolutRavenBobbleYIAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2019 SnowMotion. All rights reserved.