NIEZAPOMNIANE WYJAZDY SNB/SKI

ZOBACZ CO OFERUJEMY

Marzy Ci się wyjazd na narty w ciekawe i urokliwe miejsce? Sporty zimowe to Twoja pasja i pragniesz rozwijać je w świetnym i pozytywnym towarzystwie? W takim razie Snow Motion okaże się idealnym wyborem!

Zobacz wszystkie wyjazdy
Witamy na stronie SnowMotion

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.
Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”
0
Zadowolonych Klientów
0
Lat doświadczenia
0
Zrealizowanych wyjazdów

VIDEO

SnowMotion Promo Movie 17/18

GALERIA

Co mówią o nas nasi Klienci

Polecają nas

Super ekipa pilotów z najlepszą koordynatorką na świecie! Troszczyli się nie tylko o dobrą zabawę, ale i o to, byśmy mogli w nich znaleźć prawdziwych przyjaciół, a nie tylko organizatorów. Klucze i skipassy dostaliśmy ledwie otworzyły się drzwi autobusu.Agenda dopasowywana na bieżąco - chcecie imprezy? To zrobimy wam imprezę! Duży plus za to.

Wojciech, student
Wojciech, student

Byłem raz było genialnie potem pojechałem z konkurencją bo 100 zł taniej i nigdy więcej takiego błędu nie popełnię ! Widzimy się w Alpe d'heuz. Ciut za mocno tak jak lubimy.

Maciej
Maciej

Daję 5 gwiazdek ze względu na świetnego i wytrwałego Instruktora snowboardu ! Fajna ekipa ! Pozdrawiam i do zobaczenia za rok!

Luiza, studentka
Luiza, studentka

Ziomeczki dziękuje za fantastycznie spędzony czas w malowniczej i magicznej miejscowości Alpe d' huez. Szczególne podziękowania dla Naszej niepowtarzalnej i ciut stukniętej w pozytywnym znaczeniu tego słowa- pilotki Julii oraz niezwykle utalentowanego fotografa Rogera, który w ułamku kilku sekund uwiecznił ogrom wspomnień. Reasumując polecam z czystym sumieniem SNOW MOTION, byliście SUPER i daliście rade!

Dominika, studentka
Dominika, studentka

Zasłużone 5 gwiazdek - starają się, chcą, walczą jak mogą i produkują wyjazdy jakimś cudem lepiej niż konkurencja;) i nie mydlą oczu ofertą, a szczerze mówią na co się szykować:) polecam.

Anna, studentka
Anna, studentka

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Jak się nas dodzwonić?

+48 735 207 130
Na pewno oddzwonimy

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Powstańców Śląskich 5/106
53-332 Wrocław

Kiedy pracujemy?

10.00 – 16.00
Poniedziałek – Piątek