+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
White Power CHAMROUSSE

White Power CHAMROUSSE

Termin:
2017-03-03 - 2017-03-12
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1399.00zł
Miejscowość:
Chamrousse (Francja)
W cenie dostajesz:

Chamrousse to miejscowość zlokalizowana w regionie Rodan - Alpy, w departamencie Isere, zaledwie 35 km od Grenoble. Czekają tutaj na Was zapierające dech w piersi widoki i połacie przykrytych śniegiem świerków. Krajobraz jak z bajki. Chamrousse oferuje 100 km tras, snowpark oraz trasy biegowe o łącznej długości 55km. Najwyższy punkt to la Croix de Chamrousse (2250 m n.p.m.) i z niego zjechać można aż do najniższego poziomu narciarskiego zwanego Casserousse (1400 m n.p.m.). Na sam szczyt dowiezie Was nowa gondola, a w trakcie wjazdu będziecie mogli cieszyć niesamowitymi widokami na Oisans, Vercors, Chartreuse i Grenoble. Położony w sercu resortu snowpark na wysokości 1900 m n.p.m „Sunset Park” to freestyle’owy raj. Zaliczany do pierwszej dziesiątki snowparków we francuskich Alpach. Znajdziecie w nim wielkie kickery, rollery, quatery i rozmaite kreatywne przeszkody, które wyjątkowo rozmieszczone są pośród drzew, co nadaje tej miejscówce niepowtarzalnego klimatu. Na miejscu są także 2 tory do boardercrossu i skicrossu.• 42 różne trasy
• 100 km tras zjazdowych
• zielone: 8 (16 km), niebieskie: 14 (28 km), czerwone: 15 (29 km), czarne: 5 (16 km)
• 18 wyciągów (w tym super szybka godnola)
• Sunset Park - snowpark z ogromną ilością przeszkód
• ogromne tereny do freerajdu
• trasy zjazdowe 1450 – 2250 m.n.p.m

Obszar Chamrousse to trzy miejscowości położone na różnych wysokościach: 1650, 1700 i 1750 m.n.p.m. Miasteczko powstało 1968 roku na potrzeby organizacji Igrzysk Olimpijskich i wprost zaskakuje ogromem rzeczy, które można robić poza jazdą po doskonale przygotowanych trasach - można wziąć udział w kursie nurkowania pod lodem, spróbować swoich sił podczas jazdy rowerem po śniegu czy samochodem po lodzie. Są też takie klasyki jak tory saneczkowe, lodowisko, czy centrum fitness. Imprezowi zapaleńcy także znajdą coś dla siebie. W szczególności polecamy klub K-­DOX ze wspaniałą atmosferą i przemiłą obsługą. Dodając do tego program imprezowy SnowMotion i masę naszych zakręconych wariatów - to przepis na udany wyjazd.

Sponsorzy

Pałac BrunówBeck's

Partnerzy

FFWLsnowboardowy.plDakineGoPROTylasStudentNews4board.plSkullcandyAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2017 SnowMotion. All rights reserved.