+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
Ice Ice Baby LES ORRES

Ice Ice Baby LES ORRES

Termin:
2017-03-31 - 2017-04-09
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
1399.00zł
Miejscowość:
Les Orres (Francja)
W cenie dostajesz:

Ośrodek w Les Orres to 100 kilometrów tras na każdym poziomie zaawansowania. Trasy są bardzo dobrze przygotowane i zróżnicowane - wyższe partie to stoki trudne i wymagające, a niższe to łagodne trasy idealne dla początkujących. Dodatkowo ośrodek posiada snowpark, tor saneczkowy oraz bardzo rozległe trasy do jazdy poza stokiem. To tuaj znajduje się jedna z najdłuższych czerwonych tras w Alpach - Grand Cabane

Kompleks stoków rozciąga się od wysokości 1550 metrów aż do grzbietu górskiego, łączącego oba szczyty Boussolenc i Aupillon. Ponieważ ośrodek znajduje się w południowej części regionu przynosi dużo słońca i z reguły suchy klimat, sprzyjający utrzymaniu się śniegu przez długi czas. W ostatnich latach stacja Les Orres 1800 m n.p.m., w której mieszkamy bardzo się rozbudowała. Powstały tutaj nowe bary, puby i restauracje a także basen i kino. Les Orresskłada się z trzech dzielnic, położonych na różnych wysokościach – Paramount 1550 metrów nad poziomem morza, Centre Station 1650 metrów nad poziomem morza, Bois Méan 1800 metrów nad poziomem morza.  Les Orres charakteryzuje się tzw skis aux pies, czyli dostępem do wyciągów i stoków wprost z miejsca zamieszkania.

TRASY:
• długość tras: 100 km
• 10 wyciągów - kanapy, 9 wyciągów krzesełkowych oraz 14 wyciągów orczykowych
• 37 stoków narciarskich
• 30 km tras biegowych i jeden tor saneczkowy
• snowpark
• trasy zielone 7 km
• trasy niebieskie 6 km
• trasy czerwone 20km
• trasy czarne 4km

Sponsorzy

Pałac BrunówBeck's

Partnerzy

FFWLsnowboardowy.plDakineGoPROTylasStudentNews4board.plSkullcandyAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2017 SnowMotion. All rights reserved.