+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.
Freeride & Heliboarding GUDAURI

Freeride & Heliboarding GUDAURI

Termin:
2017-03-17 - 2017-03-26
Ilość wolnych miejsc:
brak miejsc
Cena wyjazdu:
2099.00zł
Miejscowość:
Gudauri (Gruzja)
W cenie dostajesz:

Gudauri jest jednym z najbardziej popularnych kurortów narciarskich Gruzji. Położone jest w regionie Mtskheta - Mtianeti (w wysokogórskiej części) na wysokości 2,196 m.n.p.m. na historycznej Gruzińskiej Drodze Wojennej niedaleko blisko przełęczy. Gudauri jest najlepszym miejscem na Kaukazie dla szybkiej jazdy, heliskiingu, paralotni, snowboardingu i wielu innych aktywności na świeżym powietrzu. Pomimo stosunkowo małej ilości śniegu (w porównaniu do innych wysokich gór świata) - w przybliżeniu: grubość 1 metra - Gudauri oferuje stabilną pokrywę śnieżną od listopada do maja. Można zatem jeździć również w kwietniu, a czasem w maju. To miejsce bezpieczne od lawin, więc możesz cieszyć się freeridem do woli.

• długość tras: 50 km
• wyciągi: 5 krzesełkowych, 1 gondola, 1 talerzykowy
• jazda nocna
• najwyższa stacja 3 007 m.n.p.m., najniższa stacja 1 990 m.n.p.m
• wszystkie trasy certyfikowane przez Międzynarodową Federację Narciarską

Ośrodek usytuowany jest na zboczach gór Kaukazu Wielkiego. Prawie wszystkie hotele i apartamenty znajdują się tuż przy stoku oddalone maksymalnie 500 metrów od najbliższego wyciągu. Gudauri jest najlepszym stokiem na Kaukazie pod każdym względem. Oferuje każdy stopień trudności tras, komfortowe, nowoczesne wyciągi, dobrze wyratrakowane trasy, przyjemnie zaprojektowane bary na stokach oferujące gruzińskie, rosyjskie i europejskie specjały.

Sponsorzy

Pałac BrunówBeck's

Partnerzy

FFWLsnowboardowy.plDakineGoPROTylasStudentNews4board.plSkullcandyAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2017 SnowMotion. All rights reserved.