+48 881 653 315

info@snowmotion.pl

Witaj!

Jesteś niezalogowanym użytkownikiem.

O nas

SnowMotion to firma świadcząca wysokiej jakości usługi za najniższą możliwą cenę. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Staramy się podchodzić w innowacyjny sposób do organizacji samego wyjazdu jak i zapewnienia Wam najlepszych atrakcji już w górach. Nawiązujemy kontakty z miejscowymi pubami, restauracjami oraz dyskotekami. Wypady na basen, konkursy, imprezy w klubach i apartamentach, wypożyczalnie skuterów śnieżnych, najlepsze apres ski! To wierzchołek góry lodowej, to, co możesz zobaczyć. Resztę po prostu musisz przeżyć! Każdy z naszych uczestników otrzymuje specjalną opaskę uprawniającą go do zniżek w wybranych miejscach. O wszystkich newsach przed, w trakcie oraz po wyjeździe jesteście informowani smsami oraz infobookletami.

Budujemy system partnerski z naszymi uczestnikami, polegający nie tylko na zniżkach dla osób powracających.
Dziękujemy Wam za motywację do działania i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Istniejemy dzięki Wam i dla Was.

xoxoxo SnowMotion Team :)

Sponsorzy

Pałac BrunówBeck's

Partnerzy

FFWLsnowboardowy.plDakineGoPROTylasStudentNews4board.plSkullcandyAktiv Sport

O nas

SnowMotion to firma organizująca tanie wyjazdy na narty i snowboard. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce. SnowMotion to nie tylko wyjazdy studenckie, każda osoba młoda duchem z pewnością się u nas odnajdzie.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Informacje

Jeździmy na wyjazdy zimowe na narty i snowboard. Piszemy o wyjazdach zimowych. Żyjemy wyjazdami zimowymi, nartami, snowboardem... i chcemy naszą pasją zarazić również Ciebie! Weź narty, weź snowboard i dołącz do nas! Organizujemy niezapomniane wyjazdy studenckie na narty i snowboard, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a my sprawimy, że Twój wyjazd w Alpy stanie się tym niezapomnianym.

Copyright 2012-2017 SnowMotion. All rights reserved.